Fllake kerkohet As.Zyre Junior me Profil Ekonomik 88 views

Akademia Progress per nje nga bashkepunetoret e saj eshte ne kerkim te nje Asistente Zyre (Profil Ekonomik) ne Fllake

Kriteret:

-Te kete studiuar ne dege Ekonomike
-Te jete njohese shume e mire e
MS OFFICE
-Te kete disponibilitet te
menjehershem
-Te jete korrekte, e pergjegjshme dhe bashkepunuese

E HENE- E SHTUNE
07:00-15:30
Transporti i perfshire

PAGA 40.000L NETO

Telefono ne 0676317943 per te lene nje takim informues ose dergo CV ne rekrutim@progress.al

More Information

Apply for this job Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 22 Jobs
  • Location Albania, Durrës
  • Rruga/Zona Rruga Iljaz Reka, mbrapa stacionit te trenit.
  • Tel/Mob +355676317943
  • Profili Konsulence, Kurse Profesionale, Marketing, Punesim, Sherbime juridike