Flet italisht? Po kerkon Pune PART-TIME, 4 ORE? 79 views

Martelius Group, nje kompani lider ne tregun italian, ka hapur seline e saj me te re ne Tirane ne zonen e Astirit,
dhe eshte ne kerkim te 100 operatoreve .

Nese flet italisht dhe po kerkon nje pune part-time,ne te mirepresim
Ofrojme
-380 euro page baze plus Bonuse 80-1000 euro
-ambjent komod dhe rinor
-mundesi rritje ne detyre

Te interesuarit mund te kontaktojne ne
Tel: 
0696204919
Email: 
groupmartelius@gmail.com

ADRESA: RRUGA E KAVAJES siper bar XHAKIT

More Information

Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 1 Jobs
  • Location Albania, Tiranë
  • Profili Call Center