Flavio Lounge kerkon te punesoje Kamarier/e, paga e kenaqshme, me turne, Yzberisht 23 views

Flavio Lounge kerkon te punesoje Kamarier/e, paga e kenaqshme, me turne, Yzberisht

✅ Kamarier/e

-Page e kenaqshme + siguracione
-Me turne: 06.00- 14.30 dhe 14.30 – 23.00
-Kushte shume te mira pune

Adresa: Rr. “3 Deshmoret”, pallatet Arlis, prane KMY- Yzberisht

Te interesuarit te kontaktojne ne numrin: 0682039990

More Information

Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 352 Jobs
  • Location Tiranë
  • Rruga/Zona Rr. Dritan Hoxha
  • Tel/Mob 0692751730
  • Profili Konsulence, Punesim