Fime prestigjoze kerkon Magazinier (me profil ekonomik), paga 70 000 -100 000 Leke Autostrada Tirane – Durres 76 views

Fime prestigjoze kerkon Magazinier (me profil ekonomik), paga 70 000 -100 000 Leke Autostrada Tirane – Durres

Kriteret;
🔰Te kete profil ekonomik
🔰Te kete eksperience te mepareshme ne pozicione te ngjashme
🔰Te jete serioz dhe te afte te permbushin detyrat e dhena

Ofrohet:
🔰Punohet nga e Hena ne te Shtune
🔰Orari 8.30 – 17.00
🔰E diela pushim
🔰Paga 70 000 – 100 000 Leke
🔰Transport i siguruar

Adresa: Autostrada Tirane – Durres

Të interesuarit të aplikojnë në adresën agjensipunesimiimp@gmail.com

ose të kontaktojnë në numrin +355692751730

More Information

Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 352 Jobs
  • Location Tiranë
  • Rruga/Zona Rr. Dritan Hoxha
  • Tel/Mob 0692751730
  • Profili Konsulence, Punesim