Fime prestigjoze kerkon Arkitekt, paga 70 000 – 80 000 Leke + Bonuse, Autostrada Tirane – Durres 52 views

Fime prestigjoze kerkon Arkitekt, paga 70 000 – 80 000 Leke + Bonuse, Autostrada Tirane – Durres

Kriteret;
🔰Te kete perfunduar studimet ne fushen perkatese
🔰Te kete eksperience te mepareshme ne pozicione te ngjashme
🔰Te zoteroje programet e fushes
🔰Te jete serioz dhe te afte te permbushin detyrat e dhena
🔰Te zoteroje gjuhen angleze

Ofrohet:
🔰Punohet nga e Hena ne te Shtune
🔰Orari 8.30 – 17.00
🔰E diela pushim
🔰Paga 70 000 – 80 000 Leke + Bonuse
🔰Transport i siguruar

Adresa: Autostrada Tirane – Durres

More Information

Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 374 Jobs
  • Location Tiranë
  • Rruga/Zona Rr. Dritan Hoxha
  • Tel/Mob 0692751730
  • Profili Konsulence, Punesim