Fime prestigjoze kerkon 5 Konsulente Shitje ne Showroom, paga 50 000 leke + %, Autostrada Tirane – Durres 22 views

Fime prestigjoze kerkon 5 Konsulente Shitje ne Showroom, paga 50 000 leke + %, Autostrada Tirane – Durres

Kriteret;
🔰Te jene energjike dhe korrekte
🔰Te kene eksperienca te mepareshme pune ne lidhje me shitjen
🔰Te jene te afte ne marredhenie me klientin
🔰Te jene serioze dhe te afte te permbushin detyrat e dhena
🔰Te jene mosha 25 – 35 Vjec

Ofrohet:
🔰Punohet nga e Hena ne te Shtune
🔰Orari 8.30 – 17.00 dhe 12.00 – 20.00
🔰Paga 50 000 leke + Bonuse
🔰Transport i siguruar

Adresa: Autostrada Tirane – Durres

Të interesuarit të aplikojnë në adresën agjensipunesimiimp@gmail.com
ose të kontaktojnë në numrin +355692751730

More Information

Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 352 Jobs
  • Location Tiranë
  • Rruga/Zona Rr. Dritan Hoxha
  • Tel/Mob 0692751730
  • Profili Konsulence, Punesim