Fime prestigjoze kerkon 10 Punetore Magazine (M), paga 50 000 Leke, Autostrada Tirane – Durres 36 views

Fime prestigjoze kerkon 10 Punetore Magazine (M), paga 50 000 Leke, Autostrada Tirane – Durres

Kriteret:
🔰Te jene persona punetore
🔰Te jene afatgjate dhe te perbushin detyrat

Ofrohet:
🔰Punohet nga e Hena ne te Shtune
🔰Orari 8.30 – 17.00
🔰E diela pushim
🔰Paga 50 000 Leke
🔰Transport i siguruar

Adresa: Autostrada Tirane – Durres

Të interesuarit të aplikojnë në adresën agjensipunesimiimp@gmail.com
ose të kontaktojnë në numrin +355692751730
Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 352 Jobs
  • Location Tiranë
  • Rruga/Zona Rr. Dritan Hoxha
  • Tel/Mob 0692751730
  • Profili Konsulence, Punesim