Fastcall kerkon operatore per Inserimento Dati (Data Entry) 173 views

Fastcall kerkon operatore per Data Entry.

Ofrojme paga mujore netto duke nisur nga 500€ dhe mundesi per te bere ore extra te paguara.
Trajnim i paguar dhe mundesi rritjeje profesionale
Pune Stabile

Kerkojme:
Disponibilitet 4 ose 6 ore brenda orarit 12:00-21:00
Preferohen njohuri te gjuhes italiane

Na kontaktoni ne 0696024124 ose dergoni CV-te tuaja ne info@fastcall.info

More Information

Only candidates can apply for this job.
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 3 Jobs
  • Location Tiranë
  • Rruga/Zona Brryli,Bulevardi ''Bajram Curri'' P. NCE, kati i 1, 100 metra para Maternitetit te Ri
  • Tel/Mob +355696024124
  • Profili Call Center, Marketing