Fast Food Roian kerkon Specialist Sufllaqesh,Kamarier/e dhe Motorrist me motorrin e tij 99 views

Fast Food Roian
Kerkon te punesoje:

Kamarier/e
Specialist sufllaqesh
Motorrist (me motorrin e tij)

Pagesa e kenaqshme
Kushte shume te mira pune

Adresa: Astir,Tirane
Kontaktoni: 0683468431

More Information

Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 160 Jobs
  • Location Tiranë
  • Rruga/Zona Rr. Dritan Hoxha
  • Profili Konsulence, Punesim