Fasoneri Kamez kerkon te punesoje Shofer dhe Magazinier 161 views

Fasoneri Kamez
Kerkon te punesoje

•Shofer
•Magazinier

Kushte shume te mira pune
Pagesa e kenaqshme

Adresa: Kamez
Kontaktoni: 0696104762

 

More Information

Only candidates can apply for this job.
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 184 Jobs
  • Location Tiranë
  • Rruga/Zona Rr. Dritan Hoxha
  • Profili Konsulence, Punesim