Family Hospital Group kerkon Konsulente ne gjuhen Italiane, Paga baze + % ( deri ne 3000 Euro), Rruga Kongresi i Manastirit. 89 views

Kompania Family Hospital Group e cila operon
ne sektorin e Turizmit Dentar dhe Mjekesor,
eshte duke rekrutuar Konsulente ne gjuhen Italiane.

OFROHET:

✔️E Hene –E Premte
✔️Fundjava pushim
✔️Orari i punes: 09.00 – 18.00
✔️1 Ore pushim ne dreke.
✔️Paga baze+% (deri ne 3000 Euro)
✔️Page e 13- te.

Kerkohet:

☑️Kandidatet duhet te zoterojne nivelin B2 Te Gjuhes Italiane.
☑️Te kene eksperience te mepareshme ne call center.
☑️Preferohet eksperienca ne sektorin e Turizmit Dentar dhe Mjekesor.
☑️Aftesi te mira bindese.
☑️Komunikim i mire.

Te gjithe kandidatet jane te mirepritur te dergojne CV e tyre me foto ne adresen e G-Mail :
hr@familyhospitalgroup.com ose ne WhatsApp : +355 69 703 1103

📍 Adresa: Rruga Kongresi i Manastirit, Prane Gjimnazit Andon Zako Cajupi.

More Information

Only candidates can apply for this job.