Facile.it kerkon Recepsioniste 117 views

Facile.it kompania me eksperience prej 12 vjetesh ne fushen
e Call Center ne Tirane kerkon te punesoje Recepsioniste.

Cfare kerkojme /Pergjegjesite :

Mirepritja e vizitoreve
Pergjigja e telefonatave/regjistrimi I te dhenave
Aftesi shume te mira komunikuese
Aftesi te mira kompjuterike (njohuri te paketes Microsoft
Office)
Aftesi te mira organizative dhe menaxhuese
Njohuri te gjuhes Italiane eshte plus

Cfare ofrojme :

Kontrate pune me kohe te plote
Orari I punes E hene – Shtune : 09:00 – 15:00/16:00
Page baze + bonus mujor

Vendi I Punes ne Tirane , zona e Bllokut ne rrugen Sami Frasheri
prane godines se Gazetes Koha Jone.

Per te dorezuar CV adresa e mail : administrata@facile.it tel : +355 674070785

 

More Information

Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 4 Jobs
  • Location Tiranë
  • Rruga/Zona Rr. Sami Frasheri
  • Tel/Mob +355 697011016 / +355 672070761
  • Profili Call Center