Estetiste, Parukiere 242 views

Qendra Estetike “RUSSIAN HOUSE OF BEAUTY” kerkon te punesoje ESTETISTE, PARUKIERE:

KRITERET E KERKUARA:

 • Te kete experience mbi nje vit ne sherbimet e parukierise dhe estetikes: Prerje, krehje, lyerje flokesh
 • Mosha e preferuar: 25-40 vjec
 • Disponueshmeri per te organizuar punen me kohe te plote dhe fleksibel me oraret
 • Njohese e mire e gjuhes angleze

OFROHET:

 • Trajnim falas
 • Bonuse extra
 • Pagesa e kenaqshme

Personat e interesuar te dergojne C.V. me foto tek adresa e-mail: hr@salillari.al
ose te kontaktojne tek numri: +355 682081200

More Information

Please login with Candidate account to view more fields.
Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
 • Total Jobs 3 Jobs
 • Location Tiranë
 • Rruga/Zona Rruga Marko Bocari
 • Profili Estetike, Parukeri
Connect with us
Contact Us