English DESK Agent/e Forex & Junior 74 views

Job Expired

Kompania jonë shpall vendet vakante:

ENGLISH DESK

Agent/e Forex me eksperiencë , Full-Time

Junior me/pa eksperiencë , Full-Time / Part-Time

Ofrojmë:

 • Kushte shumë të mira pune
 • Trajnime nga staf profesionist.
 • Ambient pozitiv dhe motivues.
 • Fundjava pushim.
 • Pagë bazë + bonuse ditore dhe mujore.
 • Përqindje nga më të lartat në treg.

Cakto intervistën tënde: 

+355 67 719 8548

IG: forex.recruitments

Adresa: Ish Stacioni Trenit, Tiranë

More Information

 • This job has expired!
Share this job
Company Information
 • Total Jobs 2 Jobs
 • Location Albania, Tiranë
 • Rruga/Zona Ish Stacioni Trenit
 • Tel/Mob 0677198548
 • Profili Call Center