Emily’s hotel ne Himare kerkon Recepsioniste per sezonin e veres. 84 views

Emily’s hotel ne Himare kerkon recepsioniste per sezonin e veres.

Kriteret:

  • Te komunikoje ne anglisht

Ofrojme:

  • Pagese shume e kenaqshme
  • kushte te mira pune
  • ushqimi dhe akomodimi i perfshire

Te interesuarat, te lutem te kontaktojne ne: +355 692211484

More Information

Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 1 Jobs
  • Location Albania, Tiranë
  • Profili Hoteleri