Elite Luxury Boutique kerkon Kuzhinier/e dhe Ndihmes Kuzhinier/e 57 views1 application

Elite Luxury Boutique i sapo hapur kerkon te zgjeroje stafin me:
Kuzhinier/e
Ndihmes Kuzhinier/e

Kerkohet:
– Te kete eksperience ne kuzhine tradicionale dhe italiane
– Te jete i sjellshem me stafin

Ofrohet:
– Kushte te mira pune
– Page te kenaqshme
– Staf mikprites

Te interesuarit jane te lutur te kontaktojne ne: 0692095385

More Information

Only candidates can apply for this job.
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 1 Jobs
  • Location Albania, Tiranë
  • Profili Hoteleri