Elektriçist 123 views1 application

FMT Group ofron vend pune :

Elektriçist

 

Kriteret per pozicionin:

  • Te kete experience pune minimumi 2 vjet
  • Te kete punuar me instalime lektrike dhe panele
  • Te zoteroj patente te klasit B
  • Njohuri e gjuhes angleze perben avantazh
Punohet: E hene – E premte 08.15 – 16.30

Te gjithe kandidatet e interesuar mund te aplikojne duke derguar CV-ne adresen e emailit hr@fmtgroup.al

More Information

Please login with Candidate account to view more fields.
Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 6 Jobs
  • Location
  • Rruga/Zona Mezez - Kashar
  • Tel/Mob 069 70 41 159
  • Profili Energjitike