Magazinier me dhe pa eksperience 355 views

Job Expired

Albamachinery Shpk, me vite eksperience ne fushen e prodhimit te impianteve, makinerive dhe furrave per industrine e xhamave te automobilave kerkon MAGAZINJER me eksperience.

Kompania ka partner kryesor kompanine italiane Cugher Glass Srl, me qender ne Milano, e cila ka mbi 40 vjet qe eshte ne treg (www.cugherprintingautomotive.com/it).

Makinerite jane te destinuara kryesisht per kompani shumekombeshe (Multinationals) ne Amerike, Japoni, Meksike, Peru, Indi, Rusi, Bullgari, Turqi, Poloni etj.
Cfare kerkojme:

Kriteret e preferuara po jo te domosdoshme qe duhet te plotesojne :

-Te kene mbaruar shkollen e mesme
-Preferohet te kete njohje te programeve kompjuterike ne pergjithesi dhe per punetoret me eksperience njohje te programeve manaxhimit te magazines.
-Preferohet te dije gjuhen italiane edhe pse nuk eshte nje limit

Cfare ofrojme:

Nje ambient pune dinamik dhe me mundesi reale per ngritje profesionale
-Formacion mbi produktet tona dhe nje pozicion pune afatgjate
-Mundesi per transferta tek klientet ne te gjithe boten
-Ofrojme transportin nga Tirana dhe nga Durresi
-Nje page fillestare 50000 lek neto
te interesuarit te dergojne Cv e tyre ne adresen:brikena@albamachinery.com

Adresa: Autostrada Durres-Tirane km.5, prane Mbikalimit te Fllakes,

Tel. 0696096537

More Information

  • This job has expired!
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 2 Jobs
  • Location Tiranë
  • Rruga/Zona Autostrada Durres-Tirane km.6, prane Mbikalimit te Fllakes
  • Profili Elektronike