Elbasan, kerkohen Operatore ne gjuhen italiane dhe spanjolle, paga 700-1000 euro 187 views

Job Expired

Elbasan, kerkohen Operatore ne gjuhen italiane dhe spanjolle, paga 700-1000 euro

-Paga: 700 – 1000 euro ne varesi te eksperiences
-Njohja e gjuhes spanjolle dhe italiane
-Orari: 09:00 – 18:00
-Fundjava pushim

Adresa: Prane kryqezimit te rruges Rinia, Elbasan

Te interesuarit te kontaktojne ne Whatsapp: +44 7765 028706

Telefon / Whatsapp 0683516646

More Information

  • This job has expired!
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 208 Jobs
  • Location Tiranë
  • Rruga/Zona Rruga Dritan Hoxha Tirane
  • Profili Konsulence, Punesim