Eksperienca nuk ka rendesi, Deshira per te punuar po! 228 views2 applications

Kerkojme agjent telefonik qe kane njohuri mesatare mbi gjuhet: Frengjisht, Gjermanisht, Italisht, Spanjisht dhe cdo gjuhe tjeter.

 

Ofrojmë :

– Pagë bazë dhe BONUSE shumë te larta në bazë të performancës
– Ambient pune ideal dhe komod
– Kontratë pune në përputhje me ligjin Shqipëtar
– Orar pune Full-Time 10:00 deri në 19:00 (me pushime te ndermjetme)
– Fundjavë të lirë

Na kontaktoni në :

Mobile:+355 68 695 8465
Whatsapp:+355 68 695 8465
Email:rekrutim.smartcall@gmail.com

More Information

Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 2 Jobs
  • Location Tiranë
  • Rruga/Zona Rr. Fortuzi
  • Profili Call Center