Eja restaurant kerkon te punesoje Ndihmes Kamarier/e dhe Ndihmes Kuzhinier/e 92 views

Job Expired

Eja Restaurant
Kerkon te punesoje

•Ndihmes Kamarier/e
•Ndihmes Kuzhinier/e

Paga e kenaqshme
Kushte shume te mira pune
1 Dite ne jave pushim

Kontaktoni: 0685136043
Adresa: Rruga Mustafa Qosja Tirane

More Information

  • This job has expired!
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 206 Jobs
  • Location Tiranë
  • Rruga/Zona Rruga Dritan Hoxha Tirane
  • Profili Konsulence, Punesim