Eagle’s Group kerkon te punesoje Agjent Tregtar ne terren part time ose full time me ose pa eksperience rroga baze + perqindje mosha 20-40 vjeç me patente B 104 views

Job Expired

Kompania Gjermane Eagle’s Group
Kerkon te punesoje

AGJENT TREGTAR NE TERREN

Ofron mundesi punesimi per te rinje dhe te reja qofte shoke

Part time ose full time mjaton vetem te kesh nje makine tenden ose nje patente,

Nje komunikim te mire dhe behesh pjese e kompanise tone

Nuk duhet as eksperience dhe as shkollim

Vendet e limituara

Fitime te pakufizuara , bonuse javore dhe mujore !
• Rroge Baze + Perqindje %
• Mosha nga 20 – 40 vjeç

KONTAKTONI: 0693527718

ADRESA : Yzberisht
Rruga 3 Deshmoret

 

More Information

  • This job has expired!
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 211 Jobs
  • Location Tiranë
  • Rruga/Zona Rruga Dritan Hoxha Tirane
  • Profili Konsulence, Punesim