Dyqani Ushqimor Goodies Farm kerkon Shitese Marketi me eksperience tek Sheshi Willson 79 views

DYQANI USHQIMOR GOODIES FARM
Kerkon te punesoje:

SHITESE NE MARKET

KUSHT: ME EKSPERIENCE NE MARKET OSE FURRE BUKE PASTICERI

TE JETE E SJELLSHME DHE E KOMUNIKUESHME ME KLIENTIN, MOSHA 18-45 VJEC/
ORARI 08:00-16:00 / 08:00-13:00

TE ARDHURAT MESATARE MUJORE JANE 47000-56000 LEKE NETO

PAGA MBI MESATAREN E TREGUT PLUS PERQINDJE MUJORE MBI XHIRON PLUS BAKSHISHE,
SIGURIMET I PAGUAN TE GJITHA KOMPANIA

Kontaktoni: 067 20 11 127
Adresa: SHESHI WILLSON

#shitese #market #goodiesfarm #pagesabaze #plusperqindje #meeksperiencepune #shitesemarketi #dyqanushqimor

More Information

Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 145 Jobs
  • Location Tiranë
  • Rruga/Zona Rr. Dritan Hoxha
  • Profili Konsulence, Punesim