Dyqan Peshku Il Marinaio kerkon te punesoje Ndihmes/e Kuzhiniere tek ish fusha aviacionit tek konviktet 67 views

Il Marinaio (Dyqan Peshku)
Kerkon te punesoje

Ndihmes/e Guzhine

Pagesa e kenaqshme dhe kushte shume te mira pune

Adresa: Ish fusha aviacionit tek konviket

Kontaktoni: 0682929981

#ilmarinaio #dyqanpeshku #ndihmese #guzhiniere #gatimedeti #tirane #njoftimepunesimi

More Information

Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 145 Jobs
  • Location Tiranë
  • Rruga/Zona Rr. Dritan Hoxha
  • Profili Konsulence, Punesim