Durres, Vollga kerkohet Kamarier 70 views2 applications

Akademia Progress per nje nga bashkepunetoret e saj eshte ne kerkim te Kamarier me Eksperience ne Durres, Vollga

Orari:
06:30-15:00 Turni 1
15:00-23:00 Turni 2
Duhet te jene korrekt dhe te pergjegjshem
Te kene disponibilitet te menjehershem

Paga: 40.000L NETO

Te interesuarit te dergojne CV ne rekrutim@progress.al ose te telefonojne ne 0676317943 per te lene nje takim informues

More Information

Apply for this job Apply for this job
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 29 Jobs
  • Location Albania, Durrës
  • Rruga/Zona Rruga Iljaz Reka, mbrapa stacionit te trenit.
  • Tel/Mob +355676317943
  • Profili Konsulence, Kurse Profesionale, Marketing, Punesim, Sherbime juridike