Agjent Imobiliar 91 views

Punesim&Rekrutim per nje klientin e saj i cili operon ne tregun e imobiliareve kerkon te punesoje Agjent Imobiliar per qytetin e Durresit.

KERKOHET:
– Te njohin mire rruget dhe terrenin e Durresit
– Te kene eksperience pune ne shitje
– Fleksibilitet oraresh
– Te jete banues ne Durres
– Te jete ambicioz, entuziast dhe i motivuar
– Aftesi te mira komunikimi dhe negociuese
– Njohja e gjuheve te huaja dhe fushes se ndertimit perben avantazh
– Mosha mbi 22 vjec

OFROHET:
– pagese shume e kenaqshme
– bonuse nga me konkurueset ne treg

Per te aplikuar dergoni CV-ne tuaj te perditesuar ne adresen: rekrutimp@gmail.com ose telefononi ne nr 0676318339

More Information

Please login with Candidate account to view more fields.
Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 6 Jobs
  • Location Durrës
  • Tel/Mob +355696318339
  • Profili Punesim
Connect with us
Contact Us