DURRES, PUNO 4 ORE & FITO 50,000L, OPERATORE PER PRESA APPUNTAMENTI 148 views

BClever ka nisur procesin e rekrutimit per te rinj dhe te reja ne pozicionin Operatore Telefonike per Presa Appuntamenti ne qytetin e Durresit.

Puna eshte part time, 4h.

Cfare ofrohet:

– Pagese 50,000L
– Ambjent komod dhe pozitiv
– Trajnime te vazhdueshme
– Mundesi rritjeje

Cfare kerkohet:

– Eskperienca e punes nuk eshte kusht i domosdoshem
– Disponibilitet i menjehershem
– Ambicje dhe vetemotivim
– Kandidatet duhet te kene aftesi te shkelqyera komunikimi dhe nderveprimi social
– Njohje shume e mire e gjuhes italiane

Aplikoni tani ne: +355 67 68 88 699 

More Information

Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 19 Jobs
  • Location Durrës
  • Tel/Mob +355676318339
  • Profili Punesim