Durres, ofroj vend pune Punonjese Salle ne supermarket 91 views2 applications

Compania Veizi cash &carry kerkon te punesoje:
Punonjese Salle

Kriteret e punes:
– Eksperienca nuk perben kriter paresor
– Te jete e komunikueshme dhe korrekte me klientet

Ofrohen:
– Kushte te mira pune
– Transport i siguruar
– Paga e kenaqshme

Kryesisht preferohen vendbanues ne zonen e Durresit, Kavajes dhe Tiranes.
Cel. : 0699768633

More Information

Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 1 Jobs
  • Location Albania, Tiranë
  • Profili Tregti