Durres, ofroj vend pune PUNETOR PER PERPUNIM SKORJE ALUMINI 67 views

Kompania ”Rametal” shpk, me aktivitet perpunimin e skrapit te aluminit dhe nxjerrjen e produktit perfundimtar lingote, kerkon te punesoje:
Punetor per perpunimin e skorjes se aluminit.

Aftesi profesionale:
– Te jete i afte per pune.
-Te zbatoje rregullat e sigurimit teknik ne pune.
-Nuk kerkohet eksperience e meparshme ne pune.

Per detaje te metejshme ju lutem kontaktoni ne numrin: 0694094948.
Adresa: Mbikalimi i Fllakes, Rruga ”Sali Imeraj”.

More Information

Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 4 Jobs
  • Location
  • Rruga/Zona Autostrada DR-TR, Km5, Vrrine, Durres
  • Profili Prodhim/Perpunim