Durres, ofroj vend pune Prerje me laser ose plazma 29 views

Durres, ofroj vend pune prerje me laser ose plasma

Firma Albamachinery, me vite eksperience ne fushen e montimit te makinerive industriale,
kerkon piegator me eksperience .
Ne jemi nje firme bije e Cugher Glass, me qender ne Milano, Itali e cila ka mbi 40 vjet qe eshte ne treg.
Firma jone, eshte nje firme e perbere nga nje staf profesional dhe te kualifikuar ne montimin e makinerive
industriale te destinuara per tregun e huaj.

Klientet tane jane nga e gjithe bota, makinerite e montuara nga ne tashme jane instaluar ne Amerike, Meksike, Peru,
Turqi, Rusi, Bullgari, Poloni e shume vende te tjera.

Cfare kerkojme:

Kriteret qe duhet te plotesojne
Te kete eksperience ne kete fushe.

Cfare ofrojme:

-Nje page mujore baze shume interesante
-Nje ambient pune dinamik dhe me mundesi reale per ngritje profesionale
-Formacion mbi produktet tona dhe nje pozicion pune afatgjate.

Adrese Autostrada Durres- Tirane, km 5, Rruga Vath Turja, mbikalimi i Fllakes.

Email : brikena@albamachinery.com

More Information

Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 1 Jobs
  • Location Tiranë
  • Rruga/Zona Autostrada Durres-Tirane km.6, prane Mbikalimit te Fllakes
  • Profili Elektronike