Durres, ofroj vend pune Pasticier/e, tel. 0682092530 115 views

Restorant 4 Stinet kerkon pasticier.

Kerkesat:
Preferohen ata me eksperience
Te jene korrekte dhe te perpikte ne orar
Të jenë të shkathet dhe të aftë të punojnë ne grup

Ofrohen:
Kushte te mira dhe bashkekohore pune
Page shume te mire
Mundësi rritje profesionale

Te interesuarit te kontaktojne ne: 0682092530

More Information

Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 2 Jobs
  • Location Durrës
  • Profili Gastronomi