Durres, ofroj vend pune operator ne Italisht, Anglisht, Gjermanisht. 342 views12 applications

Job Expired

Jemi nje kompani ne rritje dhe jemi duke rekrutuar operatore ne gjuhet:Italisht, Anglisht, Gjermanisht per filialin tone ne Durres.
Ofertat nga me te lartat ne tregun shqiptar.

Kriteret e aplikuesve:
1. Nivel mesatar te nje prej gjuheve;
2. Te jete ambicioz, energjik dhe i motivuar;
3. Disponibilitet Full time (Fundjava pushim);

Ofrohet:
1. Sistem pagese mbi mbi mesataren,plus bonuse;
2. Ambient komod pune dhe mundesi shume te larta promovimi;
3. Kontrate te rregullt ne baze te kodit te punes;
4. Mbeshtetje e vazhdueshme per te arritur objektivat;

Te interesuarit te dergojne CV duke specifikuar pozicionin ne adresen e emailit: licoenada@gmail.com

Kandidatet e perzgjedhur do kontaktohen nga kompania per nje interviste, gjate te cilit do ju shpjegohet me shume informacion per pozicionin e punes.

More Information

  • This job has expired!
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 2 Jobs
  • Location Albania, Tiranë
  • Rruga/Zona Rruga “Mustafa Matohiti,ngjitur me City Art
  • Profili Call Center