Durres, ofroj vend pune Operator Callcenter italisht 60 views

Kerkohen Agjente Ne Gjuhen Italiane Me Ose Pa Eksperience.
PUNESOHU MENJEHERE
APLIKONI APLIKONI APLIKONI !!
Jeni duke kerkuar nje pune me te ardhura me te larta dhe rritje profesionale ne baze te aftesive tuaja??
Jeni ne vendin e duhur. Kompania jone eshte duke rekrutuar persona ambicioze, me ose pa eksperience ne gjuhen Italiane
-Ambjent komod
-Bonuse te larta ditore javore dhe mujore
-Trajnime per personat pa eksperience,si dhe per ata qe synojne rritje profesionale te metejshme

*kontakt ne whatsapp : +33668851239

More Information

Only candidates can apply for this job.
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 1 Jobs
  • Location Durrës
  • Rruga/Zona Durres
  • Tel/Mob +33668851239
  • Profili Call Center