Durres, ofrohet vend pune Sherbim Klienti 🇮🇹 Italisht 🇮🇹 309 views1 application

Job Expired

Kompania Dalerio Consulting SHPK me seli ne Durres kerkon te punesoje:
* Operator Sherbim Klienti Italisht 09:00-17:00 (m/f)
Posicioni perfshin sherbimin e klientit per nje kompani te vogel Italiane qe merret me tregtimin e supplemente per palester.

Ofrojme:
* Page konkuruese
* Ambjente pune moderne dhe komode
* Kontrate pune dhe siguracione te paguara nga kompania
* Mundesi rritje profesionale
* Trajnim i paguar

Kerkojme:
* Eksperience e mepareshme ne sherbim klienti, shitje telefonike ose call center.
* Njohuri shume te mire te gjuhes Italiane, ne shkrim dhe te folur
* Njohuri te perdorimit te kompjuterit, e-mailit dhe paketes office
* Etike komunikimi dhe sjellje e mire me klientet

Per te aplikuar ju lutem nisni CV-ne tuaj ne adresen e e-mailit hr@dalerioconsulting.com,
ose ne WhatsApp 0675251360

More Information

  • This job has expired!