Durres, ofrohet vend pune part time OPERATOR MARKETINGU ITALISHT PA EKSPERIENCE, BONUSE DERI 1000€ 232 views3 applications

Job Expired

Ke nisur studimet dhe te duhet nje pune?
Ti ke deshiren per te punuar por e veshtire te gjesh nje vend ku te te punesojne Part – Time?
Ti je student, do nje pune part time por nuk ke as eksperience?

MOS U MERZIT, NE TE PUNESOJME EDHE PA EKSPERIENCE!!!!

BClever Agency nis rekrutimet per pozicionin Operator Marketingu te gjuhes Italiane, ME dhe PA EKSPERIENCE, per nje fushate Produktesh Kozmetike dhe te Higjenes.

Cfare ofrohet:

✅ Pagese 300L/h 💰 💴
✅ Bonuse deri ne 10% te shitjeve 💴💰
✅ Ambjent komod, modern, pozitiv ne te cilin lodhja do te jete e pa perfillshme
✅ Mundesi e shpejte rritjeje ne detyre per me te miret
✅ Kontrate e rregullt
✅ Fundjavat pushim
✅ Ditet e festave pushim

Cfare kerkohet:

✅ Njohje e gjuhes italiane
✅ Disponibilitet i menjehershem ⏰
✅ Eksperienca e meparshme e punes do te jete avantazh per ju

Vendodhja: Qender, DURRES
Per te caktuar intervisten tende telefono ne:
☎️ 0676888699

More Information

  • This job has expired!
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 1 Jobs
  • Location Tiranë
  • Profili Call Center