Durres, kompani prestigjoze kerkon Teknik Ndertimi, paga 60 000- 80 000 Leke 62 views

Job Expired
Durres, kompani prestigjoze kerkon Teknik Ndertimi, paga 60 000- 80 000 Leke

Kriteret:
🔰Te kete eksperience te meparshme ne ndertim
🔰Te kete njohuri per pergatitjen fino, llaç etj
🔰Mosha deri 55 vjec

Ofrohet:
🔰Orari 7.00- 15.30
🔰Paga 60 000-80 000 Leke
🔰E shtuna orar i reduktuar, e diela pushim

Adresa: Durres

Të interesuarit të aplikojnë në adresën agjensipunesimiimp@gmail.com
ose të kontaktojnë në numrin +355692751730

Me mirësjellje ju njoftojmë se do të kontaktoheni sa më parë për një intervistë.

*Tek ne CV-ja juaj është e sigurtë dhe do të trajtohet në konfidencialitet të plotë.

  • This job has expired!
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 213 Jobs
  • Location Tiranë
  • Rruga/Zona Rr. Dritan Hoxha
  • Profili Konsulence, Punesim