Durres kerkohet SPECIALIST IT 35 views2 applications

Akademia Progress per nje nga bashkepunetoret e saj eshte ne kerkim te nje Specialist IT ne Durres

Te kete mbaruar studimet e larta ne dege Inxhinierike
Te kete minimumi 2 vite eksperience

ORARI: E HENE- E PREMTE 08:00-16:00 dhe E SHTUNE 08:00-13:00

PAGA: 90.000L NETO (e deklaruar e gjitha ne banke)

Te interesuarit te dergojne CV ne rekrutim@progress.al ose te telefonojne ne 0676317943 per te lene nje takim informues prane zyres sone

More Information

Apply for this job Apply for this job
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 19 Jobs
  • Location Albania, Durrës
  • Rruga/Zona Rruga Iljaz Reka, mbrapa stacionit te trenit.
  • Tel/Mob +355676317943
  • Profili Konsulence, Kurse Profesionale, Marketing, Punesim, Sherbime juridike