Durres kerkohet Pergjegjese Subjekti 38 views1 application

Akademia Progress per nje nga bashkepunetoret e saj eshte ne kerkim te nje Pergjegjese Subjekti ne Durres

Kriteret qe duhet te plotesoj kandidatja jane:
1.Te kete dispomibilitet te menjehershem
2.Te kete mbaruar Arsimin e Lart ne dege Ekonomike
3.Mosha e preferuar 25-35 vjece
4.Te jete korrekte, e pergjegjeshme dhe e afte te punoj ne grup
5.Te jete zoteruese e Patentes B

Ofrohet:
1.Kushte shume te mira pune
2.Pagesa 60.000L + Transportin

Te interesuarat te dergojne CV ne rekrutim@progress.al ose te telefonojne ne 0676317943

More Information

Apply for this job Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 62 Jobs
  • Location Albania, Durrës
  • Rruga/Zona Rruga Iljaz Reka, mbrapa stacionit te trenit.
  • Tel/Mob +355676317943
  • Profili Konsulence, Kurse Profesionale, Marketing, Punesim, Sherbime juridike