Durres kerkohet Menaxher Transporti 27 views1 application

Akademia Progress per nje nga bashkepunetoret e saj eshte ne kerkim te nje Menaxheri Transporti ne Durres

Kriteret qe duhet te plotesoj kandidati jane:
Te kete mbaruar Arsimin e Larte
Te kete disponibilitet te menjehershem
Te kete eksperienca te meparshme minimumi 1 vit ne firma transporti ose pozicion menaxher logjistike
Te jete bashkepunues, organizativ dhe korrekt

Ofrohen:
Kushte shume te mira pune
Pagesa 50.000-70.000L ne varesi te eksperiences

Te interesuarit te dergojne CV ne rekrutim@progress.al ose te telefonojne ne 0676317943

More Information

Apply for this job Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 51 Jobs
  • Location Albania, Durrës
  • Rruga/Zona Rruga Iljaz Reka, mbrapa stacionit te trenit.
  • Tel/Mob +355676317943
  • Profili Konsulence, Kurse Profesionale, Marketing, Punesim, Sherbime juridike