Durres kerkohet Menaxher ShowRoom-i 82 views

Job Expired

Akademia Progress per nje nga bashkepunetoret e saj eshte ne kerkim te Menaxher Shitje ne DURRES

Kriteret qe duhet te plotesoj kandidati:
-Te kete disponibilitet te menjehershem
-Te kete eksperience minimumi 3 vite
-Te kete fryme bashkepunimi dhe komunikim korrekt
-Mosha e preferuar 25+

Ofrohen:
-Kushte shume te mira pune
-Pagesa me marreveshje

Te interesuarit te dergojne CV ne rekrutim@progress.al ose te telefonojne per te lene nje takim informues ne 0676317943

More Information

  • This job has expired!
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 62 Jobs
  • Location Albania, Durrës
  • Rruga/Zona Rruga Iljaz Reka, mbrapa stacionit te trenit.
  • Tel/Mob +355676317943
  • Profili Konsulence, Kurse Profesionale, Marketing, Punesim, Sherbime juridike