Durres kerkohet Menaxher Shitjesh ne Terren 38 views

Akademia Progress per nje nga bashkepunetoret e saj eshte ne kerkim te nje Menaxher Shitjesh ne Terren

Kriteret qe duhet te plotesoj kandidati jane:
1.Te kete mbaruar Arsimin e Lart
2.Te kete eksperienca te meparshme minimumi nje vit ne kompani Retail
3.Te kete disponibilitet te menjehershem
4.Te jete i afte te bashkepunoj ne grup dhe te kete produktivitet ne punen nen presion
5.Mosha e preferuar 25+

Ofrohen:
Kushte shume te mira pune
Pagese e kenaqshme

Te interesuarit te dergojne CV ne rekrutim@progress.al ose te telefonojne ne 0676317943

More Information

Apply for this job Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 62 Jobs
  • Location Albania, Durrës
  • Rruga/Zona Rruga Iljaz Reka, mbrapa stacionit te trenit.
  • Tel/Mob +355676317943
  • Profili Konsulence, Kurse Profesionale, Marketing, Punesim, Sherbime juridike