Durres kerkohet Magazinier/e 32 views1 application

Akademia Progress per nje nga bashkepunetoret e saj eshte ne kerkim te nje Magazinier/e dhe pa eksperience

Kriteret qe duhet te plotesoj kandidati/ja jane:
1.Te kete mbaruar Arsimin e Lart ne dege Menaxheriale ose Ekonomike
2.Eksperienca te meparshme perbejne avantazh
3.Te jete njohes/e e programit financiar Alpha Web
4.Te kete disponibilitet te menjehershem
5.Mosha e preferuar 23-30vjec/e

Ofrohen:
Kushte shume te mira pune
Orari nga e Hena ne te Premte 08:00-16:30
Paga 38.000L neto

Te interesuarit te dergojne CV ne rekrutim@progress.al ose te telefonojne ne 0676317943

More Information

Apply for this job Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 62 Jobs
  • Location Albania, Durrës
  • Rruga/Zona Rruga Iljaz Reka, mbrapa stacionit te trenit.
  • Tel/Mob +355676317943
  • Profili Konsulence, Kurse Profesionale, Marketing, Punesim, Sherbime juridike