Durres kerkohet Inxhinier Elektrik 53 views1 application

Job Expired

Akademia Progress me qender ne Durres, ne aktivitetin e saj ofron nje sere sherbimesh nen moton “Zhvillohu Individualisht; Trajnohu Profesionalisht; Punesohu Denjesisht”
Duke ju sherbyer me profesionalizem ne fushen e burimeve njerezore ne ju pergjigjemi nevojave te klienteve per t’ju ofruar kandidatet me te mire ne tregun e punes dhe kandidateve punekerkues ju ofrojme mundesi punesimi.

Per nje nga bashkepunetoret e saj eshte ne kerkim te nje Inxhinieri Elektrik

KRITERET QE DUHET TE PLOTESOJ KANDIDATI
-Te kete mbaruar studimet e larta
-Te jete njohes i mire i gjuhes Angleze
-Te kete disponibilitet te menjehershem
-Mosha e preferuar 25+
– Me dhe pa eksperience

OFROHET:
-Pagese me marreveshje
-Orari nga e hena ne te shtune 08:00-17:00

Te interesuarit te dergojne CV ne info@progress.al ose te telefonojne ne 0676317943 per te lene nje takim informues.

More Information

  • This job has expired!
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 46 Jobs
  • Location Albania, Durrës
  • Rruga/Zona Rruga Iljaz Reka, mbrapa stacionit te trenit.
  • Tel/Mob +355676317943
  • Profili Konsulence, Kurse Profesionale, Marketing, Punesim, Sherbime juridike