Durres kerkohet Inxhinier Elektrik dhe pa eksperience 144 views2 applications

Job Expired

Akademia Progress per nje nga bashkepunetoret e saj eshte ne kerkim te nje Inxhinieri Elektrik dhe pa eksperience

Kriteret qe duhet te plotesoj kandidati jane:
1.Te kete mbaruar studimet per Inxhinieri Elektrike
2.Te kete disponibilitet te menjehershem
3.Te kete deshire per te mesuar dhe pershtatur me punen

Ofrohen:
Kushte shume te mira pune
Pagesa te kenaqshme

Te interesuarit te dergojne CV ne rekrutim@progress.al ose te telefonojne ne 0676317943

More Information

  • This job has expired!
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 56 Jobs
  • Location Albania, Durrës
  • Rruga/Zona Rruga Iljaz Reka, mbrapa stacionit te trenit.
  • Tel/Mob +355676317943
  • Profili Konsulence, Kurse Profesionale, Marketing, Punesim, Sherbime juridike