Durres kerkohet Inventarizues 38 views

Akademia Progress per nje nga bashkepunetoret e saj eshte ne kerkim te nje Inventarizuesi ne Durres

-Te kete eksperienca te ngjashme te meparshme
-Mosha e preferuar 25-35 vjec
-Te jete korrekt dhe i pergjegjshem
-Te kete disponibilitet te menjehershem

E HENE – E SHTUNE
08:00 – 16:30

PAGA: 60.000L – 80.000L NETO

Dergo CV ne rekrutim@progress.al ose telefono ne 0676317943 per te lene nje takim informues

More Information

Apply for this job Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 20 Jobs
  • Location Albania, Durrës
  • Rruga/Zona Rruga Iljaz Reka, mbrapa stacionit te trenit.
  • Tel/Mob +355676317943
  • Profili Konsulence, Kurse Profesionale, Marketing, Punesim, Sherbime juridike