Durres kerkohet Graphic Designer 81 views1 application

Akademia Progress per nje nga bashkepunetoret e saj eshte ne kerkim te nje Graphic Designer ne Durres

1.NJOHURI TE ADOBE CREATIVE CLOUD, ILLUSTRATOR, INDESIGN DHE PHOTOSHOP
2. NJOHURI TE MIRA TE MICROSOFT OFFICE
3. AFTESI TE SHKELQYERA KOMUNIKIMI NE ANGLISHT
4. MINIMUMI 2 VITE EKSPERIENCA TE MEPARSHME
5. TE JENE TE UPDATUAR PER TRENDET E FUNDIT

PAGA: 100.000L NETO

E HENE – E PREMTE
08:00-17:00

Dergo CV ne rekrutim@progress.al ose telefono ne 0676317943 per te lene nje takim informues

More Information

Apply for this job Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 22 Jobs
  • Location Albania, Durrës
  • Rruga/Zona Rruga Iljaz Reka, mbrapa stacionit te trenit.
  • Tel/Mob +355676317943
  • Profili Konsulence, Kurse Profesionale, Marketing, Punesim, Sherbime juridike