Durres kerkohet Financiere 67 views

Akademia Progress per nje nga bashkepunetoret e saj eshte ne kerkim te nje Financiere ne Durres

Kriteret qe duhet te plotesoj kandidatja jane:
1.Te kete mbaruar Arsimin e Larte ne Finance Kontabilitet
2.Te kete disponibilitet te menjehershem
3.Te kete minimumi 5 vite eksperience
4.Mosha e preferuar 30+

Ofrohen:
Kushte shume te mira pune
Orari nga e Hena ne te Premte 08:00-16:00 dhe te Shtunen 08:00-13:00
Pagesa 80.000L neto

Te interesuarat te dergojne CV ne rekrutim@progress.al ose te telefonojne ne 0676317943

More Information

Apply for this job Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 62 Jobs
  • Location Albania, Durrës
  • Rruga/Zona Rruga Iljaz Reka, mbrapa stacionit te trenit.
  • Tel/Mob +355676317943
  • Profili Konsulence, Kurse Profesionale, Marketing, Punesim, Sherbime juridike