Durres kerkohet Financiere 85 views

Job Expired

Akademia Progress per nje nga bashkepunetoret e saj eshte ne kerkim te nje Financereje te Pare ne Durres

Kriteret qe duhet te plotesoj kandidatja:

1.Te kete mbaruar Arsimin e Larte ne Finance Kontabilitet

2.Te kete minimumi 5 vite eksperience

3. Mosha e preferuar 28+

4.Disponibilitet i menjehershem

5.Te kete korrektesi dhe bashkepunim

 

Ofrohet:

Paga: 80.000L + Sigurime

Orari nga e Hena ne te Premte 08:00-16:30 dhe te Shtunen 08:00-13:00

 

Te interesuarat te dergojne CV ne info@progress.al ose te telefonojne ne 0676317943

More Information

  • This job has expired!
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 47 Jobs
  • Location Albania, Durrës
  • Rruga/Zona Rruga Iljaz Reka, mbrapa stacionit te trenit.
  • Tel/Mob +355676317943
  • Profili Konsulence, Kurse Profesionale, Marketing, Punesim, Sherbime juridike