Durres kerkohet Banakier/e 63 views

Job Expired

Akademia Progress per nje nga bashkepunetoret e saj eshte ne kerkim te Banakier/e me eksperience

Kriteret qe duhet te plotesoj kandidati/ja:
-Te kete minimumi 2 vite eksperience
-Te kete disponibilitet te menjehershem
-Te jete fleksibel me oraret dhe korrekt

Ofrohet:
Kushte shume te mira pune
Pagesa 50.000L + Sigurimet

Te interesuarit te telefonojne ne 0676317943 ose te dergojne CV ne rekrutim@progress.al

More Information

  • This job has expired!
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 63 Jobs
  • Location Albania, Durrës
  • Rruga/Zona Rruga Iljaz Reka, mbrapa stacionit te trenit.
  • Tel/Mob +355676317943
  • Profili Konsulence, Kurse Profesionale, Marketing, Punesim, Sherbime juridike