Durres kerkohet Asistente Zyre 122 views

Job Expired

Akademia Progress per nje nga bashkepunetoret e saj eshte ne kerkim te nje Asistente Zyre ne Durres

Kriteret qe duhet te plotesoj kandidatja jane:
1.Te kete mbaruar Arsimin e Larte
2.Te kete disponibilitet te menjehershem
3.Te jete njohese shume e mire e gjuhes Italiane dhe Angleze
4.Te njohe mire paketen Microsoft Office
5.Te jete natyre organizative dhe bashkepunuese

Ofrohen:
Kushte shume te mira pune
Pagesa 40.000L

Te interesuarat te dergojne CV ne rekrutim@progress.al ose te telefonojne ne 0676317943 per te lene nje takim informues

More Information

  • This job has expired!
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 61 Jobs
  • Location Albania, Durrës
  • Rruga/Zona Rruga Iljaz Reka, mbrapa stacionit te trenit.
  • Tel/Mob +355676317943
  • Profili Konsulence, Kurse Profesionale, Marketing, Punesim, Sherbime juridike